PRODEJ NOVÝCH A ZÁNOVNÍCH VOZŮ

UŽITKOVÉ VOZY

Nový Fiat Ducato, Citroën Jumper a Peugeot Boxer navazují na úspěšné modely, které patřily po mnoho let k evropské špičce ve své kategorii a kterých se celkem vyrobilo již několik milionů kusů. Nová LUV nabízejí větší nákladový prostor, vyšší výkony, komfort na vysoké úrovni a nízké provozní nároky. Nová generace Ducat, Boxerů a Jumperů přebírá uspořádání hnacího ústrojí z předchozích modelů a výrobci nabízí opět velmi širokou škálu verzí. Zákazníci budou vybírat ze 3 rozvorů, 4 délek a 3 výšek karoserie, užitečným zatížením mezi 1000 a 2000 kg a různými objemy nákladového prostoru.

ZÁNOVNÍ A OJETÉ VOZY

Vyberte si z naší nabídky zánovních a ojetých užitkových vozů skladem. Tuto nabídku pouze prověřených vozů pro Vás neustále aktualizujeme.

Nabízíme rovněž možnost výkupu Vašeho staršího vozu na protiúčet. Libovolnou část ceny Vašeho nového automobilu můžete zaplatit svým současným automobilem. Naši pracovníci Vám nabídnou tu nejlepší výkupní cenu a velice rychlé jednání. Máme také dlouholeté zkušenosti s předčasným ukončením nebo převodem leasingových nebo úvěrových smluv.

NOVÉ A POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY

Prodáváme náhradní díly na modely Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato od r.v. 2006, motory 2.2 HDi, 2.3 JTD, 2.8 HDi, nízký, střední, vysoký, MAXI, BUS, posíláme na dobírku. V naší nabídce naleznete následující ND – motory, převodovky, nové a repasované vstřiky, spojky, setrvačník, lamely, ložiska, čerpadla, serva, tlumiče, pružiny, pera, těhlice, náboje, poloosy, brzdy, třmeny, kotouče, nápravy, výfuky, řízení, ramena, skla, airbagy, bubny, pakny, lanovody, interiery, sedačky, dveře, kapoty, blatníky, nárazníky, výztuhy, světla, ABS + ESP, chladiče, zrcátka, elektroniku, řídící jednotky, budíky, zámky, sahary, palubky, vany, turba, řemenice, masky, mřížky, mlhovky, vývěvy, posilovače, atd.

Provádíme repase a opravy převodovek a motorů na užitková vozidla Fiat Ducato, Peugeot Boxer a Citroen Jumper.

SERVIS UŽITKOVÝCH VOZIDEL

Autoservis společnosti Dodávky Duchek s.r.o. zajistí všechny servisní a opravárenské práce, včetně oprav karoserií, diagnostiky, měření účinnosti brzd, pneuservisu a kontroly emisí. Provádíme opravy všech převodovek na vozy Fiat Ducato, Peugeot Boxer a Citroen Jumper o obsahu 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.8 a 3.0. Nabízíme nejen servis převodovky, ale provádíme i opravy motorů a prodej náhradních dílů. Zajišťujeme záruční opravy užitkových vozů značek Fiat, Peugeot a Citroen. V případě pojistných událostí vše vyřídíme s pojišťovnami, a Vám tak odpadá nepříjemné papírování. Našim stálým zákazníkům poskytujeme věrnostní slevy.

AUTOPŮJČOVNA VOZŮ DO 3,5T

Provozujeme autopůjčovnu dodávek a užitkových vozůpronájem dodávek a užitkových vozidel do 3,5t.

ODTAHOVÁ SLUŽBA

Porouchalo se Vám auto na výletě nebo na služební cestě mimo ČR? Opravy automobilů v cizině jsou obvykle velmi finančně náročné a ve většině případů se vyplatí odtah vozidel ze zahraničí a následná oprava v ČR. Pro tyto, ale i jiné případy Vám naše firma nabízí přepravu nebo odtah vozidel v ČR i ze zahraničí za výhodné ceny!